Witamy na stronie

 

 

30 czerwca 2014r

Wykaz podręczników na nowy rok szkolny

Poniżej przedstawiam wykazy podręczników do wszystkich przedmiotów obowiązujących w roku szkolnym 2014/2015

wykaz znajduje się tutaj

 

 

22 czerwca 2014r

Koniec roku szkolnego 2013/2014

galeria tutaj

 

12 czerwca 2014r

Nowy adres strony

www.spmodrzew.pl

 

 

30 maja 2014r

Wycieczka do Warszawy

galeria tutaj

 

 

07 maja 2014r

Lekcja historii

galeria tutaj

 

 

13 kwietnia 2014r

Kiermasz wielkanocny

galeria tutaj

 

 

01 kwietnia 2014r

Sprawdzian szóstoklasisty

galeria tutaj

 

 

07 lutego 2014r

Choinka z wodzirejem

galeria tutaj

 

 

17 grudnia 2013r

„Droga do Betlejem”

Koncertem kolęd o nowoczesnym brzmieniu w wykonaniu zespołu Exodus rozpoczęliśmy podróż do Betlejem jaką przygotowała fundacja PROEM. Widowisko od samego początku wprowadza w niezwykły nastój. Przy świetle pochodni dotykaliśmy wręcz wydarzeń, rozgrywających się przeszło dwa tysiące lat temu. Do Betlejem utworzonego w Zakościelu wprowadzają widzów żołnierze rzymscy, dzięki którym klimat tamtych czasów można poczuć już na początku wędrówki. Są oni przewodnikami do końca drogi prowadzącej przez Judeę.

galeria tutaj

 

7 grudnia 2013r

Mikołajki w kręgielni

Uczniowie klas IV-VI dzień 6 grudnia spędzili na kręgielni w Tomaszowie Mazowieckim. (galeria w przygotowaniu)

 

7 grudnia 2013r

Mikołaj w SP Modrzew

6 XII naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością od rana czekały na przybycie tego gościa. Przygotowały dla niego laurki, piosenki i wiersze. Spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej. Dzieci z klas 0-III otrzymały upominki. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Spotkanie było udane i wszyscy zadowoleni z prezentów

galeria tutaj

 

Wesołych Świąt

 

29 listopada 2013r

Sukces VI miejsce w Polsce !

UWAGA !!! WYNIKI MULTITESTU 2013!!!.

MAMY DUŻY SUKCES!!!

Na 1355 uczestników konkursu nasza uczennica KINGA WOJTON zdobyła VI miejsce w Polsce. 27 listopada otrzymaliśmy wyniki konkursu matematycznego MULTITEST 2013. Oto wyniki:

wyniki tutaj

 

 

28 listopada 2013r

Andrzejki 2013

galeria tutaj

 

 

27 listopada 2013r

Wycieczka do kina Helios.

Dnia 15 listopada uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce w Piotrkowie Tryb. w kinie Helios na projekcji filmu pt. "Thor - Mroczny świat".

 

 

12 listopada 2013r

11 Listopada

Z okazji 95 ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ klasa V wraz z panią Elżbietą Kotusiewicz - Świątek przygotowała uroczysty apel.

 

 

11 listopada 2013r

Wycieczka do Łodzi

6 listopada 2013 r. uczniowie klas 0-III naszej szkoły, pod opieką pań: Reginy Rafalskiej, Krystyny Bańczyk i Marty Jaromin oraz dwóch mam wyruszyli na wycieczkę do Łodzi.

Po dotarciu na miejsce uczniowie podziwiali uroki naszego miasta wojewódzkiego. O godzinie 11.00 wszyscy udali się do Teatru Powszechnego na spektakl NIEZWYKŁY DOM PANA A., CZYLI SKRADZIONE DŹWIĘKI Alana Ayckbourna. Była to opowieść o dwójce przyjaciół, którzy wkroczyli do ogromnego i tajemniczego domu Pana Akustykusa. Wędrówka Suzy i jej psa Niewiemia po labiryncie nieznanego domostwa wśród ciemnych korytarzy i tajemniczych przejść była naprawdę ekscytująca, i co więcej, mogli w niej uczestniczyć także widzowie… Wielką radość dzieciom sprawiły upominki rozdawane przez aktorów, a także to, że mogły wejść na scenę. Wysokiej klasy gra aktorska, fantastyczna gra światła, super dźwięki i przyjemny klimat MAŁEJ SALI wywarł na dzieciach wspaniałe wrażenie.

Po spektaklu wszyscy udali się na pyszny obiad. Wycieczka dała dzieciom wiele radości i zadowolenia

galeria tutaj

 

 

01 listopada 2013r

 

NAJSTRASZNIEJSZY DYNIOWY LAMPION NA HALLOWEEN

galeria tutaj

 

 

 

23 października 2013r

ŚLUBOWANIE KLASY I

galeria tutaj

 

 

22 października 2013r

MULTITEST Z MATEMATYKI

22 października 2013r ( wtorek) odbył się u nas w szkole ogólnopolski konkurs matematyczny MULTITEST 2013r. Uczniowie którzy brali udział w konkursie to:

Klasa IV

• Jakub Sobolewski

• Jakub Janus

Klasa V

• Wiktor Zdanowski

• Julia Chrustowicz

• Amelia Wojton

• Maciej Jasiński

• Mateusz Zdanowski

• Kamil Dworak

Klasa VI

• Julia Namiel

• Kinga Wojton

• Jakub Pastucha

• Bartosz Kaśkiewicz

• Martyna Wawrzeńczak.

 

Termin przekazania wyników konkursów to 09-12-2013 r. W roku 2012 uczennica Kinga Wojton zdobyła 11 miejsce w Polsce, miejmy nadzieję, że w tym roku będzie równie dobrze lub lepiej.

Powodzenia

galeria tutaj

 

 

20 października 2013r

UWAGA!!!

Zbliża się termin konkursu matematycznego MULTITEST 2013r. MULTITEST zostanie przeprowadzony 22 października (wtorek). Osoby biorące udział w konkursie proszę o wejście na stronę http://www.ces.edu.pl/konkursy/archiwum-testow2.html i rozwiązywanie testów z lat ubiegłych.

 

 

17 października 2013r

Dzień pieczonego ziemniaka już za nami.

17 października (czwartek ) odbyło się w naszej szkole „Święto pieczonego ziemniaka”. Impreza obfitowała w wiele atrakcji, w których uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele. Uczestnicy zmierzyli się w różnorodnych konkurencjach: rzut ziemniakiem do celu, slalom z ziemniakiem na łyżce, skoki w workach. Poszczególne klasy przygotowywały ziemniaczane ludziki, zwierzątka, wieże, portret wesołego ziemniaka itp. Klasa VI upiekła pyszne frytki i placki ziemniaczane. Najważniejszą atrakcją było oczywiście ognisko. Pani Ewa Łakomska upiekła nam pyszne ziemniaczki a dzieci same piekły kiełbaski. Ogromne podziękowania organizatorzy składają na ręce państwa Wiesławy i Zdzisława Wojciechowskich i pana Michała Roga .To dzięki ich życzliwości nasze spotkanie mogło się odbyć.

Organizatorki imprezy M. Aleksandrowicz i J. Domagała

galeria tutaj

 

 

16 października 2013r

Dzień Pieczonego Ziemniaka

 

15 października 2013r

Dzień Edukacji Narodowej

galeria tutaj

 

20 września 2013r

Informacja dla rodziców

Dnia 25 września 2013r ( środa) o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Na zebraniu tym będzie obecny Burmistrz pan Janusz Macierzyński, który przedstawi wyniki ze sprawdzianu szóstoklasisty. Potem rodzice spotkają się z wychowawcami klas. Bardzo prosimy o przybycie.

 

 

20 września 2013r

I MIEJSCE W POWIECIE

Nasza szkoła zajęła I miejsce w powiecie w akcji zbierania baterii, płyt, zużytych telefonów i opakowań po płytach „Stań po Zielonej Stronie Mocy”. W roku szkolnym 2013/2014 również będziemy kontynuowali zbiórkę. Zachęcamy do udziału w akcji.

 

 

20 września 2013r

WYBORY SAMORZĄDU W NASZEJ SZKOLE

18 września w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory na przewodniczącego, zastępcę i skarbnika naszej szkoły. Po zaciętej rywalizacji przewodniczącą szkoły została Amelia Wojton, zastępcą Justyna Wawrzeńczak a skarbnikiem została Martyna Wawrzeńczak.

W roku szkolnym 2013/2014 opiekunem samorządu szkolnego została pani Joanna Domagała. Zwycięzcom gratulujemy.

 

29 sierpnia 2013r

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14 odbędzie się w poniedziałek 2 września o godzinie 8.00

 

 

30 czerwca 2013r

Wykaz podręczników na Nowy rok szkolny

Bardzo ważna informacja szczególnie do uczniów przyszłorocznych klas pierwszych. Poniżej przedstawiam wykazy podręczników do wszystkich przedmiotów obowiązujących w roku szkolnym 2013/2014

wykaz znajduje się tutaj

 

 

13 czerwca 2013r

Wycieczka - Borysew, Uniejów, Tomaszów Maz.

13 czerwca uczniowie kl IV – VI byli na wycieczce w ZOO Safarii w Borysowie, na termach w Uniejowie oraz w parku linowym w Tomaszowe Mazowieckim. Zadowoleni i szczęśliwi wrócili do domu.

galeria tutaj

 

09 czerwca 2013r

WSPÓLNE ŚWIĘTO

9 czerwca 2013 r. był szczególnym dniem w naszej szkole. Właśnie wtedy odbyło się spotkanie z okazji pięknego i radosnego święta, Święta Rodziny, które to już od wielu lat należy do tradycji naszej szkoły. Po otwarciu uroczystości przez p. Dyrektor uczniowie klas 0-III zaprezentowali dla swoich rodzin wiersze, piosenki oraz scenki z życia codziennego, w których to wyrazili, jak ważni są rodzice w życiu każdego dziecka. Dzieci włożyły całe serce, by dla swoich rodziców wystąpić jak najpiękniej. Występ małych pociech dostarczył wszystkim wielu wzruszeń i radości.

Po części oficjalnej przygotowano dla uczniów i ich rodziców poczęstunek. W dalszej części programu rodzice wraz ze swoimi dziećmi mogli popisać się swoimi umiejętnościami, gdyż przygotowano dla nich wiele zabaw i konkursów. Uroczystość minęła w miłej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili, a rodzice, uczniowie i pracownicy szkoły mieli kolejną okazję do integracji

Serdecznie dziękujemy tym, którzy pomogli w organizacji imprezy oraz tym, którzy tego dnia tak licznie odwiedzili naszą szkołę.

galeria tutaj

 

2 czerwca 2013r

Wyjazd na kręgle

Za zebrane pieniądze z kiermaszu bożonarodzeniowego i wielkanocnego uczniowie klasy IV – VI pojechali na wycieczkę do Tomaszowa Maz. Obejrzeli NIEBIESKIE ŹRÓDŁA i byli na kręglach.

Wyjazd na kręgle

 

2 czerwca 2013r

Nowe zdjęcia w galerii

zobacz tutaj

 

 

 

         

zapraszamy